BUSINESS

Filters
Done
 • Dumanli Kuvars Servis TabagiDumanli Kuvars
  2,050

  Değerli- Yarı Değerli Doğaltaş Ev Dekor Serisi ürünlerimizden Dumanlı Kuvars Servis Tabağı, Ev ve Çalışma alanı dekorasyonunda kullanım için mükemmeldir. Mumlar, Parfüm ve makyaj malzemeleri , vazolar, çiçekler, mücevherler ve diğer küçük parçalar gibi ev eşyalarını sergilemek için kullanılabilirler. Yemek ve peynir servis edebilirsiniz! Gıda kullanımına uygundur.

  Tepsiler diğer kristalleri sergilemek için kullanılabilir. Diğer Doğaltaşlarınızı Dumanlı kuvars Tepsinize yerleştirin. Ayrıca harika görünecekler ve evi güzel bir pozitif enerjiyle doldurmaya can atacaklar.

  Ölçü : Çap. 25 cm / Kalınlık. 1 cm

  Doğal ve Eşsiz !

  DoğalTaşlar, her biri güzel ve benzersiz desen ve kristal dokusu olan doğal minerallerdir. Bu nedenle her ürün birbirinden farklıdır. Doğal nesnelerin görüntülenen resimlerden farklı olabilir.

 • btmedd68
  3,150

  Ev aksesuarları koleksiyonunuzu gerçekten olağanüstü bir şeyle tamamlamak istiyorsanız, bu el oyması, sağlam yarı değerli taş kase tam size göre.

  İç kısımdan geçen buzlu, etkileyici tonlara sahip elektrolizle kaplanmış 24 ayar altın kaplama sağlam, şık ve ömür boyu dayanacak şekilde tasarlandı.

  Ürünü aynı zamanda kültablası olarak da kullanabilir ,sevdiklerinize hediye edebilirsiniz .

  Ürün Ölçüsü :

  uzunluk ve genişlik ; 14 cm * 15 cm

  yükseklik : 4 cm

 • 6567
  3,150

  Pembe Kuvars Doğal Taşı ile  elde oyulmuş ve metal kaplama detaylı muhteşem kase ve ya kül tablası bir ömür boyu ve daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

  Doğal doku geçişleri ve  çarpıcı bir altın kaplama  dış cepheye sahip bu ürün ev ve işyerleri için harika bir hediye fikridir.

   

  Ürün Ölçüsü :

  uzunluk ve genişlik ; 14 cm * 15 cm

  yükseklik : 4 cm